ORIGINALIOS DOVANOS BOSUI

Spalio 16 dieną visame pasaulyje minima tarptautinė boso diena. Tai diena, kai visas dėmesys skiriamas bosams ir bosėms. Šią dieną kolektyvai stengiasi išreikšti savo dėkingumą ir pagarbą viršininkams, o tai geriausiai parodyti galima sveikinimais bei dovanomis. Tiek sveikinimai bosui (-ei), tiek dovanos norisi, kad būtų apgalvotos ir originalios. Jei ieškote originalios boso dienos dovanos ir pritrūkote idėjų, tuomet šiame straipsnyje rasite tai, ko ieškote. Paruošėme Jums išskirtinių ir originalių dovanų idėjų. Jums beliks tik išsirinkti ir pasveikinti mylimą bosą ar bosę.


KŪRYBIŠKA DOVANA

Kūrybiškos dovanos bosui ar bosei yra itin tinkamos, nes leidžia ne tik sužinoti ką nors naujo, pasimokyti įvairių dalykų, pažinti neaplankytas vietas bei kultūringai praleisti laiką. Žinoma, linksmos dovanos bosui taip pat tinkamos. Viskas priklauso nuo vadovo charakterio ir pomėgių. 

Galbūt bosui ar bosei patinka įvairūs galvosūkiai, sprendimų bei atsakymų ieškojimas - tuomet puiki dovana būtų apsilankymas pabėgimo kambaryje, bilietas į žaidimą „Mafia Club International“.

Jei viršininkui (-ei) patinka nuolat mokytis, susipažinti su naujais dalykais, tuomet dovanokite įdomius kursus, pamokas. Pavyzdžiui, originali dovana būtų juvelyrikos pamoka, paveikslo kūrimas dirbtinio intelekto pagalba ar pilotavimo pamoka. 

Mėgstančiam meną vadovui puikiai tiks bilietai į išskirtinį spektaklį, muziejų ar meno galeriją. 

Na, o linksmybes ir juokus mėgstančiam bosui tikrai patiks dovanos su „cinkeliu“. Pavyzdžiui, padovanokite pramogą - apsilankymą pykčio kambaryje „Daužykloje“. Šis pykčio kambarys yra vieta, leidžianti išreikšti savo emocijas saugiai ir efektyviai. Šiame kambaryje laukia 9 lėkštės ir 13 vienetų stiklo taros bei 7 puodeliai, kuriuos visus bus galima sudaužyti. Tai puiki galimybė išlieti savo emocijas. 


EKSTREMALŪS PASIVAŽINĖJIMAI

Originali dovana bosui – tai tokia dovana, kurios jis tikrai nepamirš. Padovanokite bosui (-ei) šiek tiek aštrių pojūčių važinėjant išskirtinėmis transporto priemonėmis. Ekstremalus pasivažinėjimas ne tik privers kūną drebėti nuo adrenalino, bet ir suteiks daug gerų emocijų.

„OFFROAD PARK by GERA DOVANA“ – tai Vilniaus rajone įsikūręs bekelės parkas, atviras visiems galingų transporto priemonių entuziastams. Čia galima pasivažinėti tiek kariniu transporteriu, tiek sportiniu automobiliu „PorscheCayenne S“. Visi jie galingi ir paruošti suteikti įsimintiną lėkimo bekele patirtį. Bosui tikrai patiks pasivažinėti Hummer H1 visureigiu. Tai agresyvios išvaizdos visureigis, gaminamas pagal karinės paskirties automobilį M998. Ekstremalių pojūčių mėgėjus visureigis Hummer H1 žavi savo karinio žvėries įvaizdžiu ir įspūdingu pravažumu. Dėl trumpos priekinės dalies jis gali įvažiuoti net į 60 laipsnių įkalnę, o žemo svorio centras visureigiui leidžia važiuoti įstrižai itin stačiu šlaitu. Bosas galės šį automobilį vairuoti pats ir išbandyti jo galimybes, o profesionalus instruktorius sėdės šturmano vietoje ir paaiškins, kaip suvaldyti šį įspūdingą visureigį. Tad patirti įspūdžiai bus nepamirštami.


IŠSKIRTINĖ VAKARIENĖ

Išskirtinės vakarienės – universali dovana, kuri negali nenustebinti ir nenudžiuginti. Įdomios vakarienės dar labiau praplečia akiratį, leidžia pažinti kitas kultūras ir skonius. Taip pat ir degustacinės vakarienės, kurios leidžia patirti įvairiausius skonius. Rinkdami išskirtinę vakarienę bosui ar bosei, apgalvokite jo (jos) pomėgius. Gal bosas – aistringas desertų gerbėjas ir jam galėtų patikti desertų degustacija, o gal jis dievina šokoladą? Tuomet verta dovanoti šokolado fondiu. Vertėtų apgalvoti gal bosui patiktų gėrimų degustacija, pavyzdžiui, alaus ar viskio. O bosei galbūt patiktų vyno degustacija?

Norisi tikrai išskirtinės dovanos? Padovanokite vakarienę 165 metrų aukštyje esančiame TV bokšto restorane. O kaip Jums skamba sūrio „Džiugas“ degustacija plaukiant gondola? Dar viena idėja - VIP vakarienė tamsoje „Čagino restorane“. Vakarienė vyks visiškoje tamsoje, tad bosas ar bosė visus savo pojūčius ir jausmus sutelks tik į maisto skonį ir aromatą. Visiškoje tamsoje, grojant muzikai, bus ragaujami įvairiausi gurmaniški patiekalai. Tamsoje valgomas maistas įgaus kitą prasmę, o dovanos gavėjas visus savo pojūčius ir jausmus sutelks tik į maisto skonį ir aromatą.

NEPAMIRŠTAMAS POILSIS

Kokybiškas poilsis labai svarbus kiekvienam, ypač šiais laikais kai tiek daug dirbama ir skubama. Tad jei padovanosite poilsį bosui ar bosei – tai bus labai puiki dovana. O kad poilsis būtų ne tik kokybiškas, bet ir nepamirštamas, dovanokite išskirtinį poilsį. Pavyzdžiui, padovanokite poilsį medžių viršūnėse. Tai puiki galimybė praleisti laiką nuostabios gamtos apsuptyje bei atsipūsti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti ramybe. Bosas ar bosė galės ilsėsis privačiame miške, kuriame poilsio netrikdys pašaliniai. 

Na, o jei norisi, kad viršininkas pailsėtų tarsi karalius – padovanokite poilsį dvare. Pavyzdžiui, Taujėnų dvare. Taujėnų dvare galima trumpam pamiršti kasdienį šurmulį, atsigręžti į praeitį ir, keliaujant istorijos vingiais, ne tik susipažinti su Taujėnų dvaru, bet ir pasimėgauti įsimintinu poilsiu. Dvare dera senųjų laikų dvasia, šiuolaikinė estetika, čia kiekvienas randa ramybę, jaukumą bei malonų aptarnavimą. Taip pat bosą ar bosę nustebintų ir nakvynė Pakruojo dvare. Apsilankymas Pakruojo dvare – tai galimybė nusikelti į praeitį ir tapti tikrais dvariškiais. Čia apstu įdomybių: viską galima ne tik pamatyti, bet ir išgirsti, paliesti, užuosti ir net paragauti. Bosas pasijus taip, lyg gyventų prieš šimtą metų: išvys dvaro ūkio darbus, susipažins su kumečių ir dvaro valdovų kasdienybe, stebės žirgų pasirodymą, kalvio meistriškumą, atsidurs parfumerio Žako kvapų pasaulyje, dar labiau nuotaiką pakels įtraukiantis aludario pasakojimas ir vaišės, na o vaizdai baudžiavos laikus menančiame Bausmių muziejuje dar ir pašiurpins.

Dar viena idėja nepamirštamam poilsiui, nakvynė stikliniame „Tipi“ namelyje, kuris yra vos už 4 km nuo Baltijos jūros. Išskirtiniame namelyje įrengti visi šiuolaikiški patogumai, tad poilsis bus komfortiškas ir neteks niekuo rūpintis. 


Taigi, jei norisi bosui ar bosei įteikti originalią dovaną, čia tikrai atrasite tokią dovaną. Žinoma, apsvarstykite viršininko pomėgius, charakterio bruožus ir nuspręskite kas labiausiai tiktų. Vis tik svarbiausia yra parodytas dėmesys ir pagarba vadovui.

Gaukite pasiūlymą
Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą!
Pateikdamas šią užklausą sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi pagal „Geros dovanos“ privatumo politiką.
Susisiekite su mumis
B2B pardavimų projektų vadovė
Daiva Zinkevičienė
B2B pardavimų specialistė
Samanta Rakitaitė
Close
Pirmieji sužinokite mūsų naujienas!
Paspausdami mygtuką sutinkate su „Geros dovanos“ privatumo politika.