KALĖDINĖ DOVANA VADOVUI
Artėjant šventiniam laikotarpiui daugelis jau pradeda ruoštis šventėms, galvoti apie kalėdines dovanas, organizuoti kalėdinius darbo vakarėlius, rūpinasi šventine apranga. Neabejotinai kiekvienais metais šis pasiruošimas tampa tikru iššūkiu. Kalėdinės dovanos dovanojamos ne tik artimiesiems. Dažniausiai su šventėmis sveikiname ir darbo vadovus. Įprastai dovanos vadovui Kalėdų proga dovanojamos nuo viso kolektyvo. Tačiau, ieškant dovanos nuo kolektyvo vadovui/vadovei gali tekti tikrai pasukti galvą. Tam, kad paieškos neprailgtų, šiame straipsnyje pateiksime populiariausias dovanų bosui vadovui ar vadovei idėjas. Išrinkite labiausiai tinkančią Jūsų vadovui ir pasveikinkite

gražiausių švenčių proga.


GURMANIŠKOS DOVANOS

Gurmaniškos dovanos – puikus pasirinkimas, ieškantiems kalėdinės dovanos bosui. Jei vadovas ar vadovė mėgsta atrasti naujus skonius, rekomenduojame dovanoti degustacinę vakarienę. Renkant tokią dovaną, apsvarstykite, kas patinka vadovui - galbūt jam ar jai patinka saldumynai? Tuomet padovanokite desertų, belgiškų vaflių ar šokolado degustaciją. Taip pat kalėdinei dovanai tiks ir gėrimų degustacija. Pavyzdžiui, vadovei dovanoti tiktų kavos ar vyno degustacija, o vadovui – alaus ar viskio degustacija.

Jei norisi padovanoti išskirtinį vakarą, tuomet nustebinkite vadovą ypatinga vakariene, pavyzdžiui, prancūziškų, gruziniškų patiekalų ar televizijos bokšto restorane. Padovanokite bosui ar bosei vakarienę visiškoje tamsoje, tokia vakarienė tikrai paliks nepamirštamus įspūdžius ir skonių potyrius.

KŪRYBIŠKOS DOVANOS

Vadovui, kuriam patinka vis ko nors mokytis, tikrai patiks kūrybiškos dovanos, nes jos leidžia sužinoti bei išmokti kažką nauja. Galbūt vadovė mėgsta įvairius rankdarbius ar praktiškas dovanas? Jei taip, edukacinė programa - namų kvapo gamyba, papuošalų gaminimas ar tapybos pamoka bus puiki kalėdinė dovana. Gal vadovas senai svajoja išmokti groti kokiu nors instrumentu. Tuomet muzikinio instrumento pamoka bus puiki kalėdinė dovana bosui. Mokytis kažko naujo - niekada nevėlu. O šiais laikais tą padaryti galima ir niekur neišeinant iš namų. Įtraukiantys kursai internetu, pamokos, pokalbiai, seminarai – ne tik leis plėsti turimas žinias, bet ir padės atrasti naujus dalykus. Gal įmonės vadovas norėtų išmokti naują kalbą? O gal pagilinti žinias susijusias su verslu? Tokios dovanos praktiškos ir išties naudingos. 


Jei vadovas ar vadovė domisi kultūra bei mėgsta lankytis renginiuose, Kalėdų proga padovanoti apsilankymą teatre, koncerte, muziejuje ar parodoje. 

Galbūt bosui ar bosei patinka įvairūs galvosūkiai, sprendimų bei atsakymų ieškojimas - tuomet puiki dovana būtų apsilankymas pabėgimo kambaryje ar bilietas į žaidimą „Mafia Club International“.

PRABANGIOS DOVANOS

Ieškote prabangios dovanos nuo kolektyvo bosui ar bosei? Prabangios dovanos maloniai nustebins kiekvieną, net „viską turintį“ vadovą. Pavyzdžiui, dovanokite išskirtinį poilsį prabangiame viešbutyje ar apsilankymą SPA centre su ypatingomis procedūromis. Dar viena prabangios dovanos idėja - VIP skrydis oro balionu. Nustebinkite kvapą gniaužiančia ir abejingų nepaliekančia pramoga, neeiline galimybe pakilti oro balionu tiesiog iš savo kiemo. O gal padovanokite galimybę bosui pilotuoti realaus skrydžio simuliatorių. Treniruoklyje įrengta aukštos kokybės vaizdo ir garso įranga kone visiškai atkuria identišką lėktuvo kabinai aplinką, tad sėdint šioje kabinoje patiriami neišdildomi įspūdžiai - ekstremalios oro sąlygos (turbulencija, šoninis vėjas, rūkas) ir įvairios skrydžio situacijos. Na, o jei norite prabangiai pasveikinti vadovę, tuomet dovanokite prabangią grožio procedūrą - veido jauninimo procedūrą, lazerinę procedūrą ar išskirtinę procedūrą plaukams.


DOVANŲ RINKINIAI

Na, o jei norisi apdovanoti bosą (-ę) kokia nors nepamirštama pramoga, tačiau sunku apsispręsti, kas tiktų - dovanokite kurį nors „Gera dovana“ dovanų rinkinį. Jei dovana bus skirta bosei, rekomenduojame dovanoti rinkinį „JAI“. Tai 50 skirtingų pasiūlymų ir galimybė nustebinti mylimą vadovę ypatinga dovana. Nuo dieviškų masažų SPA namuose, grožio procedūrų salone ar kvepalų kūrimo pamokų iki romantiškos vakarienės ar netgi skrydžio parasparniu. Taip pat yra ir specialus rinkinys skirtas vyrams - „JAM“. Šiame rinkinyje net 115 pasiūlymų įvairioms pramogoms - nuo atsipalaidavimo, linksmybių vandens parke iki žemės, vandens ar oro pramogų, kurios leis pasimėgauti adrenalino antplūdžiu. Jei norite teminės dovanos, puikiai tiks specialūs teminiai dovanų rinkiniai, kaip, pavyzdžiui, dovanų rinkinys „Grožiui ir sveikatai“, „Kūnui ir mintims“, „Kultūros atradimams“ ir daugelis kitų.


Nors išrinkti kalėdinę dovaną vadovui atrodo labai sudėtinga, tačiau šiek tiek apgalvojus vadovo pomėgius, hobius, laisvalaikį galite nuspręsti, kokia dovana jam ar jai tiktų. Išsirinkite iš pateiktų idėjų ir nustebinkite vadovą išradingumu. 

Gaukite pasiūlymą
Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą!
Pateikdamas šią užklausą sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi pagal „Geros dovanos“ privatumo politiką.
Susisiekite su mumis
B2B pardavimų projektų vadovė
Daiva Zinkevičienė
B2B pardavimų specialistė
Samanta Rakitaitė
Close
Pirmieji sužinokite mūsų naujienas!
Paspausdami mygtuką sutinkate su „Geros dovanos“ privatumo politika.